Czytanie

Rozwijaj własne umiejętności, poprzez czytanie


Czytaj poradniki, książki – pomogą wzbogacić twoją wiedzę a także pozwolą zwiększyć zasób słów, rozluźnij się nad dobrym czasopismem bądź książką, na naszym rynku jest wiele publikacji w temacie motywacji, manipulacji, negocjacji – warto zainwestować w siebie. Ponadto aby rozszerzać wyobraźnie, warto czytać powieści, mogą być to dobre kryminały, horrory – każdy co lubi, w filmie wszystko widzimy, natomiast książka pozwoli nam zobaczyć rzeczy, które sami sobie wyobrażamy.

Regularnie czytając, doprowadzisz do stanu, w którym twoje życie zacznie się zmieniać, czytanie jest dla mózgu tym samym, co dla mięśni ćwiczenie fizyczne, jeśli będziesz czytał jedną książkę w tydzień to poczujesz jak twoja wiedza się rozwija, będziesz ekspertem w swojej specjalności. Interesuję cię motywacja, wywieranie wpływu, reklama, coaching – sięgaj po książki, czasopisma związane z twoja profesją, z perspektywy czasu będziesz miał w swojej dziedzinie wiele pomysłów, które wprowadzisz w życie i efektywnie wykorzystasz, dla własnych potrzeb, bądź firmy dla której pracujesz.


Jeżeli więcej się uczysz, to łatwiej będziesz przyswajał wiedzę, nawyk regularnego czytania sprawi, że twój mózg będzie bardziej wydolny i rozwiniesz swój potencjał.Czytaj codziennie, staniesz się jednym z lepszych specjalistów w swoim sektorze, będziesz skuteczny w działaniu.
Nie okłamuj wiecznie siebie, że nie masz czasu na czytanie, pomyśl jak wiele czynności wykonujesz w ciągu całego dnia, czy nie znajdzie się sytuacja, że robisz coś, co nie jest najważniejsze, możesz wtedy mieć ze sobą książkę i rozwijać się.


„Kim się stajemy zależy od tego, co czytamy, kiedy zakończymy już standardową edukację. Najlepszym uniwersytetem ze wszystkich jest kolekcja książek”. Tomas Carlyle


“Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary, bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat.Kto kontynuuje naukę pozostaje młody. Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swojego umysłu młodym.” Henry Ford

Social Media

Opinie uczestników Wszystkie