Opinie

Urszula Gałuszka - Marzecka. Kierownik Zespołu KAM i Edukacji w SAD Apple Premium Reseller sp. z o.

Brałam udział w wielu szkoleniach, które podobały mi się, ale żadne nie zrobiło na mnie takiego wrażenia. Długo zastanawiałam się dlaczego? I już wiem - spójność trenera. Od wyglądu, poprzez język, jakim się posługije, po przekazywaną wiedzę. Damian w całości przekonuje. Nie jest szpanerem, luzakiem, który odniósł sukces. W skromny, natomiast w bardzo przekonujący sposób, jest świadectwem sukcesu. Umie rozbudzić chęć do samodoskonalenia. Idealny obserwator, potrafiący w kilka minut rozszyfrować drugą stronę i w indywidualny sposób dotrzeć do każdego uczestnika szkolenia. 15 lub 17 osób - bardzo zróżnicowanych, a Damian dotarł do każdego ... Czapki z głów.

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Pan Damian Wilpert z firmy Dea Studio prowadzi dla kadry menedżerskiej Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. oddział w Łęgu, indywidualne szkolenia z Wystąpień publicznych i komunikacji. Podczas szkoleń menedżerowie nabywają kompetencje dotyczące profesjonalnych wystąpień i swobodnej komunikacji, którą wykorzystują w codziennej pracy prowadząc spotkania z pracownikami, a także podczas video konferencji. Każde spotkanie rejestrowane jest na kamerze. Celem nagrania jest przekazanie informacji zwrotnej odnośnie osłabiaczy i wzmacniaczy komunikacyjnych, a także uświadomienie własnego głosu i mowy ciała. Szkolenia są bardzo dobrze odbierane przez naszych doświadczonych menedżerów; szczególnie cenione jest doświadczenie trenera. Pan Damian Wilpert potrafi przekazać informacje zwrotną, która motywuje do działania i prowadzi do wartościowych refleksji. Rekomendujemy Pana Damiana Wilperta jako kompetentnego trenera.

Krzysztof Godoj Konferansjer

Pan Damian Wilpert to specjalista w swoim fachu. Jestem bardzo zadowolony z spotkania. W szczególności polecam spotkanie indywidualne naprawdę warto jestem pewien że każdy będzie zadowolony mnie osobiście najbardziej się podobało bardzo profesjonalne i szczegółowe podejście do mojej osoby oraz rozpatrzenie wszystkich aspektów związanych z wystąpieniami publicznymi, moimi predyspozycjami i trudnościami. Pan Damian to osoba rzetelna, jest bardzo punktualny oraz słowny. Dawno nie spotkałem osoby tak życzliwej i serdecznej. Uważam że koszt który poniosłem za spotkanie nie jest współmierny temu czego pan Damian mnie nauczył, co pokazał oraz co uświadomił te kilka godzin naprawdę odmieniło moje życie i karierę! Na pewno będę co jakiś czas uświetniał swoje umiejętności pod okiem tego mistrza bo śmiało mogę tak nazwać pana Damiana! Co do samego spotkania wszystko przygotowane i zaplanowane od A do Z wykorzystana każda minuta spotkania. Bardzo intensywna i wyczerpująca praca dająca wiele do myślenia. Doradztwo w każdym zakresie wizerunek, zachowanie w danych sytuacjach, ubiór, i wiele mógłbym takich dodatkowych tematów wymieniać. Uzyskałem odpowiedz na każde pytanie nawet najtrudniejsze i zawiłe. Każda porada nie była ogólna tylko dopasowana do moich potrzeb. Atmosfera na spotkaniu bardzo pozytywna mało stresu ale jednak dużo wymagań i motywacji. Pan Damian to zawodowy mówca, doskonały konferansjer, stylista, coach, psycholog oraz ogólem fantastyczny człowiek. Polecam Gorąco. Dobry dojazd bezpieczny parking, catering, kawa i herbata do woli i innne napoje, pan Damian nie tylko udoskonala ale i uczy od podstaw. Polecam

Social Media

Opinie uczestników Wszystkie