Oddech przeponowy

Oddech przeponowy

Poruszająca się przepona działa jak masaż na serce i pomaga mu w pracy.

Znakomicie wpływa na takie czynności jak mówienie i myślenie.

Poprawia samopoczucie i łagodzi objawy zdenerwowania.

Poprawia zdrowie i wygląd.

Ćwiczenie pozwalające nam prawidłowo oddychanie, kładziemy się na podłodze, następnie położyć grubą książkę na brzuch, oddychając książka powinna unosić się z naszym brzuchem, trenować można w jakichkolwiek pasujących nam godzinach a samopoczucie będzie lepsze.

Śmiech działa rewelacyjnie na nasz oddech i całe ciało, śmiech jest doskonałą gimnastyką dla przepony, głównego mięśnia oddechowego, łączy klatkę piersiową z jamą brzuszną. Podczas śmiechu, przepona szybko oraz intensywnie masuje narządy jamy brzusznej. Śmiech powoduje wydzielanie się pozytywnych endorfin, śmiej się często, śmiej się nawet z samego siebie.

Zalecane :
- raz dziennie porządnie się śmiej, oglądając zabawne filmy, oglądając zabawne rysunki, rozmawiaj z ludźmi, którzy mają duże poczucie humoru, unikając ludzi toksycznych, bądź kreatywny i wymyślaj pomysły na rozluźnienie

Śmiechem wzbudzasz sympatię

Pozytywne osoby łatwiej zjednują sobie ludzi. Są przyjaźnie nastawione do otoczenia, wydają się sympatyczniejsze i atrakcyjniejsze. Człowiek radosny wzbudza zaufanie, a jednym uśmiechem potrafi zarazić ludzi wokół.

Przebywając w towarzystwie osób z poczuciem humoru, możemy się świetnie bawić, zapominając o codziennych troskach.

Uśmiechaj się, nie bądź śmiertelnie poważny w ciągu dnia, odnajduj w każdej sytuacji zabawne sytuacje, jeżeli często się śmiejesz, to jesteś człowiekiem bardziej kreatywnym, ludzie o temperamencie optymistycznym, podchodzą do swoich pomysłów z wielką pasją, myśl o swoich planach pozytywnie, szukaj pomysłów dzięki którym osiągniesz upragniony sukces.

Damian Wilpert
Trener w dziedzinie technik sprzedaży i wystąpień publicznych
http://deaszkolenia.pl

Social Media

Opinie uczestników Wszystkie