Krzysztof Godoj Konferansjer
Pan Damian Wilpert to specjalista w swoim fachu. Jestem bardzo zadowolony z spotkania. W szczególności polecam spotkanie indywidualne naprawdę warto jestem pewien że każdy będzie zadowolony mnie osobiście najbardziej się podobało bardzo profesjonalne i szczegółowe podejście do mojej osoby oraz rozpatrzenie wszystkich aspektów związanych z wystąpieniami publicznymi, moimi predyspozycjami i trudnościami.

Pan Damian to osoba rzetelna, jest bardzo punktualny oraz słowny. Dawno nie spotkałem osoby tak życzliwej i serdecznej. Uważam że koszt który poniosłem za spotkanie nie jest współmierny temu czego pan Damian mnie nauczył, co pokazał oraz co uświadomił te kilka godzin naprawdę odmieniło moje życie i karierę! Na pewno będę co jakiś czas uświetniał swoje umiejętności pod okiem tego mistrza bo śmiało mogę tak nazwać pana Damiana!

Co do samego spotkania wszystko przygotowane i zaplanowane od A do Z wykorzystana każda minuta spotkania. Bardzo intensywna i wyczerpująca praca dająca wiele do myślenia. Doradztwo w każdym zakresie wizerunek, zachowanie w danych sytuacjach, ubiór, i wiele mógłbym takich dodatkowych tematów wymieniać. Uzyskałem odpowiedz na każde pytanie nawet najtrudniejsze i zawiłe. Każda porada nie była ogólna tylko dopasowana do moich potrzeb. Atmosfera na spotkaniu bardzo pozytywna mało stresu ale jednak dużo wymagań i motywacji.

Pan Damian to zawodowy mówca, doskonały konferansjer, stylista, coach, psycholog oraz ogólem fantastyczny człowiek. Polecam Gorąco.

Dobry dojazd bezpieczny parking, catering, kawa i herbata do woli i innne napoje, pan Damian nie tylko udoskonala ale i uczy od podstaw. Polecam
  • Do sprzedaży trafiła druga książka, naszego trenera PASJA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH.Zamówienia po kliknięciu w link - Książka wystąpienia

archiwum

prowadzilismy szkolenia dla