Rozwijaj własne umiejętności, poprzez czytanie

Czytaj wiele poradników, książek – pomogą wzbogacić twoją wiedzę a także pozwolą zwiększyć zasób słów, czytaj dużo, rozluźnij się nad dobrym czasopismem bądź książką, na naszym rynku jest wiele publikacji w temacie motywacji, manipulacji, negocjacji – warto zainwestować w siebie. Ponadto aby rozszerzać wyobraźnie, warto czytać powieści, mogą być to dobre kryminały, horrory – każdy co lubi, w filmie wszystko widzimy, natomiast książka pozwoli nam zobaczyć rzeczy, które sami sobie wyobrażamy.

Regularnie czytając, doprowadzisz do stanu, w którym twoje życie zacznie się zmieniać, czytanie jest dla mózgu tym samym, co dla mięśni ćwiczenie fizyczne, jeśli będziesz czytał jedną książkę w tydzień to poczujesz jak twoja wiedza się rozwija, będziesz ekspertem w swojej specjalności. Interesuję cię motywacja, wywieranie wpływu, reklama, coaching – sięgaj po książki, czasopisma związane z twoja profesją, z perspektywy czasu będziesz miał w swojej dziedzinie wiele pomysłów, które wprowadzisz w życie i efektywnie wykorzystasz, dla własnych potrzeb, bądź firmy dla której pracujesz.

Jeżeli więcej się uczysz, to łatwiej będziesz przyswajał wiedzę, nawyk regularnego czytania sprawi, że twój mózg będzie bardziej wydolny i rozwiniesz swój potencjał. Czytaj codziennie, staniesz się jednym z lepszych specjalistów w swoim sektorze, będziesz skuteczny w działaniu. Nie okłamuj wiecznie siebie, że nie masz czasu na czytanie, pomyśl jak wiele czynności wykonujesz w ciągu całego dnia, czy nie znajdzie się sytuacja, że robisz coś, co nie jest najważniejsze, możesz wtedy mieć ze sobą książkę i rozwijać się.LITERATURA ZALECANA :

Sztuka mówienia – Park Edukacji
Mistrz sprzedaży – Arkadiusz Bednarek
Generator charyzmy – Paweł Smółka
Klucz do pozytywnego myślenia według Napoleona Hilla
Odpowiedź – John Assarafi Murray Smith
Psychomanipulacje – Tomasz Witkowski
Siła argumentów – Sztuka konwersacji
Alchemia manipulacji – Richard Bandler
Jan Miodek – Słowo jest w człowieku
Nigdy się nie poddawaj – Donald Trump
Sztuka sprzedaży – Charles Gardner
Genialny sprzedawca – Tony Buzan
Coaching – Maciej Bennewicz
Turbo Coach – Brian Tracy
Wzbogać się na swój własny sposób – Brian Tracy
Jak mówić z pewnością siebie – Sarah Suton
Myśl inaczej zmień swoje życie – Brian Tracy
The secret
Wywieranie wpływu na ludzi – Robert Cialdini
Wyjątkowy nauczyciel XXII wieku – Mateusz Grzesiak
Wystąpienia publiczne – Bert Decker
Coaching i mentoring w praktyce – Maciej Bennewicz

Social Media

Opinie uczestników Wszystkie